کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زهره

کلینیک دندانپزشکی زهره از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را در قالب یک  کلینیک ساده آغاز نمود و در ادامه به دلیل بهره مندی از پزشکان مجرب و متخصص فعالیت خود را در زمینه دندانپزشکی، مراقبت، پیشگیری از پوسیدگی دندان، آموزش های لازم در زمینه دندانپزشکی گسترش داد و امروزه با چندین کلینیک دندانپزشکی در تهران و شهرستان ها به فعالیت خود ادامه داده است.

ماموریت ما در کلینیک دندانپزشکی زهره

دندان به عنوان یکی از عضوهای اصلی در عملکرد بخش های مختلفی از بدن مانند گوارش، تکلم و زیبایی از دیرباز مورد توجه پزشکان و دندانپزشکان قرار گرفته است. این عضو به دلیل تجدید ناپذیر بودن در بدن از دیرباز توسط پزشکان مورد توجه قرار داشته است و باتوجه به موارد فوق ماموریت ما ” پیشگیری از خرابی و پوسیدگی دندان های شماست

در مان در منزل یا محل دلخواه شما

با مدرن ترین تجهیزات دندانپزشکی روز دنیا

یکی از معضلاتی که مراجعه کنندگان خاص دندانپزشکی از قبیل افراد مشهور، تجار، دیپلماتها و همچنین افراد جانباز و معلول و بیمارانی که از محیط های درمانی هراس دارند همیشه با آن دست به گریبان هستند، مراجعه به کلینیک های دندانپزشکی می باشد. 

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی زهره با به کارگیری تجهیزات روز دنیا، تنها کلینیک دندانپزشکی ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی درمان در منزل می باشد. 

تجهیزات فوق که با هوشمندی مدیریت کلینیک در جهت پیشرفت و ارتقا سطح سلامت بیماران تهیه گردیده است تنها در اختیار این کلینیک می باشد و بیمارانی که به هر دلیلی امکان حرکت و مراجعه به کلینیک نمی باشند می توانند با تماس با شماره های ۹۷ – ۸۸۹۲۱۵۹۶ (۰۲۱) جهت اعزام تیم سیار با پذیرش کلینیک هماهنگ نماید. 

اطلاعات بیشتر

کلینیک دندانپزشکی اطفال

کلینیک دندانپزشکی زهره باتوجه به امکانات فراهم شده در این کلینیک جهت کودکان و به جهت حساسیت توجه به سلامت دهان و دندان کودکان و پیشگیری از پوسیدگی دندان ها از کودکی محیطی زیبا و فرحبخش جهت درمان و آموزش کودکان به صورت جداگانه فرآهم آورده است که هنگام مراجعه در کنار درمان می توانند از امکانات رفاهی و آموزشی این بخش استفاده نمایند. 

اطلاعات بیشتر
Instagram has returned invalid data.