دندانپزشکی شبانه روزی زهره

پروتز کامل دندان

کلیه خدمات پروتز دندان، پروتز ثابت و متحرک، پروتز تک دندان و کل فک زیر نظر دندانپزشکان مجرب

پروتز کامل دندان چیست؟

پروتز دندان در اصطلاح به معنی دندان مصنوعی یا تعویض دندان است که انواع مختلفی دارند، از روکش های ساده برای ترمیم یک دندان گرفته تا پروتزهای کامل دندان که دندان مصنوعی نامیده می شوند، جزو پروتز های دندان هستند ، دندان پزشکان به دلایل زیبایی یا پزشکی پروتز دندان متحرک و ثابت را تجویز می کنند.

 پروتز کامل یا دندان مصنوعی کامل

پروتز کامل همان دندان مصنوعی های پدر بزرگ و مادربزرگمان است. زمانی که دندان های خود را از دست دادایم . به طور کامل در دو فک خود استفاده می کنیم. دندان مصنوعی کامل یک قسمت آن لثه ی پروتزی که به رنگ صصورتی است و شبیه لثه است و دارای استحکام بالایی است و قسمت دیگر تاج یا همان دندان های سفید است. هر زمانی که بخواهید دندان مصنوعی به طور کامل از دهانتان بیرون بیاورید. جویدن هم مثل دندان های طبیعی است و در روز های اول تا عادت کنید سخت و اذیت بشوید و زمانی که عادت به پر.وتز کامل کردید دیگر برای شما راحت و آسان است.

هزینه پروتز دندان

هزینه پروتز دندان شامل دستمزد داندان پزشک و هزینه های لابراتوری است ، اگر شما برای پروتز دندان به متخصص پروتز دندان مراجعه کنید طبعا دستمزد بیشتری می گیرد . در صورت لزوم دندانپزشکان بیماران را به همکاران متخصص پروتزارجاع می دهند.

برای مشاوره رایگان با پزشکان ما، همین حالا تماس بگیرید!

پاسخ به سوالات شما در معتبرترین مقالات دندانپزشکی